LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"U zhduk" pasi u largua nga "Xing me Ermalin"/ Top 20 fotot "e nxehta", ja si duket sot Rashel Kolaneci

8 Dhjetor 2022, 18:02, Lifestyle CNA

"U zhduk" pasi u largua nga "Xing me Ermalin"/ Top 20 fotot

Sa nga ju e mbajnë mend Rashel Kolanecin, bukuroshen e cila bëri bujë të madhe me daljen e saj si velinë në emisionin “Xing me Ermalin”, para disa vitesh?

Epo, ju mbase e keni harruar, pasi pas largimit të saj, ajo nuk ka qënë aktive, dhe nuk ka pasur dalje televizive.

Madje për një periudhë kohë ajo bëri edhe pauzë në rrjetet sociale, por tashmë ajo është rikthyer dhe kohët e fundit ka publikuar foto nga Italia.

Nuk dihet nëse ajo është zhvendosur përfundimisht atje, por fotot e saj duken mjaft piktoreske dhe Rashel shfaqet mjaft tërheqëse.

Ajo vijon të ketë një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, ku sigurisht nuk mungojnë foto provokuese që ajo publikon vazhdimisht.

Tipare të theksuara dhe forma bombastike, kështu e kanë cilësuar shumica e madhe e ndjekësve dhe komentuese që në daljet e saj të para.

E nëse doni t’i bëni një rifreskim”memories” tuaj, mund të shihni më tej fotot e Rashel Kolanecit dhe si duket ajo tani./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga