LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas ndarjes së bujshme me Tea-n/ Beart Rexhepi jep lajmin e fejesës

8 Dhjetor 2022, 17:22, Lifestyle CNA

Pas ndarjes së bujshme me Tea-n/ Beart Rexhepi jep lajmin e fejesës

Pak muaj më par ëish-konkurenti i “Përputhen” Beart Rexhepi konfirmoi lidhjen e tij të dashurisë.

Nuk kaloi shumë kohë dhe së fudnmi ai ka bërë public edhe lajmin se i ka propozuar për martesë vajzës që i ka vjedhur zemrën.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ai shfaqet krah vajzës “misterioze”, teksa përqafohen buzë detit.

Të dy, të lumtur krah njëri-tjetrit bëjnë edhe një zhytje në det, duke sfiduar edhe temperaturat e ulëta. Epo, dashuria i mban të ngrohtë të dy.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beart Rexhepi (@beartrexhepi)

“Ajo tha po”, ka shkruar Bearti krahas postimit.

Kujtojmë se pak kohë më parë ai i dha fund lidhjes me ish-konkurenten Tea Trifoni, me të cilën nisi lidhjen e fshehtë gjatë kohës që ishin në program.

Aso kohe lajmi për lidhjen e tyre bëri një bujë të madhe dhe pati një reagim të madh edhe nga publiku që i ndiqte nga ekrani./CNA.al

Lajmet e fundit nga