LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video- Tifozja më seksi e këtij botërore i përgjigjet pyetjes "historike"/ Kë zgjedh Messin apo Ronaldon?

8 Dhjetor 2022, 16:51, Lifestyle CNA
Video- Tifozja më seksi e këtij botërore i përgjigjet
Ivana Knoll, Messi, Cristiano Ronaldo

Ivana Knoll është tifozja e cila ka marrë një vëmendje të jashtëzakonshme, gjatë këtij botërori.

Që me shfaqjen e saj të parë në stadiumin Al Bayt, pamja e saj fizike tërhoqi një vëmendje shumë të madhe, pasi format e saj "bombastike" ranë menjëherë në sy.

Por së fundmi Knoll ka shuar kureshtjen e shumë tifozëve, lidhur me një pyetje të famshme " Me Messin, apo Cristiano Ronaldon?".

Bukuroshja u shpreh se lojtarët e saj të preferuar janë Luka Modric dhe Dejan Lovren.

Po kë zgjedh ajo mes Messit dhe Ronaldos?

Knoll ka zgjedhur Ronaldon. 

Lajmet e fundit nga