LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Ajo tha po”/ Ish-konkurrenti i "Përputhen" i jep fund beqarisë

9 Dhjetor 2022, 09:21, Lifestyle CNA
“Ajo tha po”/ Ish-konkurrenti i "Përputhen" i jep
Foto ilustruese

Ish-konkurrenti i "Përputhen", Beart Rexhepi, ka zbuluar se ka konsoliduar lidhjen me të dashurën e tij. Ai i ka propozuar partneres dhe ajo ka thënë “po”. Fotot dhe videot, ish-konkurrenti i ka ndarë në rrjetet sociale.

Kujtomë se Beart Rexhepi pati një lidhje me Tea Trifonin, gjithashtu ish-konkurrente në "Përputhen". Në fakt dyshes iu zbulua loja, pas Tea në atë kohë doli çift me Andin nga "Përputhen".

Videoja ku shfaqeshin të dy bashkë krijoi shumë reagime në rrjetet sociale, ku dolën edhe shumë prapaskena të tjera të emisionit në atë kohë./ CNA.al

“Ajo tha po”/ Ish-konkurrenti i "Përputhen" i jep

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beart Rexhepi (@beartrexhepi)

Lajmet e fundit nga