LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Kuku"/Ana Kabashi sjell projektin e ri muzikor

29 Korrik 2022, 10:30, Lifestyle CNA

"Kuku"/Ana Kabashi sjell projektin e ri muzikor

Ana Kabashi vazhdon të jetë një emër mjaft i angazhuar në muzikë me projekte të ndryshme.

Siç edhe paralajmëroi pak kohë më parë këngëtarja e njohur ka publikuar së fundmi këngën e saj të re me titull "Kuku".

Projekti është shoqëruar dhe me një videoklip ku këngëtarja duket mjaft tërheqëse me veshjet që ka përzgjedhur për këtë projekt.

Teskti i këngës është shkruar nga reperi Elinel, ndërsa për videoklipin është kujdesur vetë këngëtarja.

Kjo këngë është projekti i dytë i këngëtares gjatë sezonit veror. Kujtojmë se projekti i parë me titull "Për Dashni", korri sukses duke marrë plot një milion klikime në "YouTube"./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anna Kabashi (@annakabashi)

Lajmet e fundit nga