LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gruaja e futbollistit lë pa mend meshkujt/ 20 fotot më përvëluese të yllit të "Instagram"-it

28 Korrik 2022, 10:16, Lifestyle CNA
Gruaja e futbollistit lë pa mend meshkujt/ 20 fotot më
Wanda Nara

Bashkëshortja seksi e futbollistit Mauro Icardi, Wanda Nara, është nga personazhet më të komentuara në mediat e huaja rozë, për shkak të jetës së saj private.

Së fundi ylli i "Instagram"-it po shijon pushimet e saj të nxehta në Ibiza, ku si gjithnjë tërhoqi vëmendjen, duke u shfaqur "topless".

Kështu, Wanda njihet për fotot e saj provokuese dhe seksi të cilat çmendin ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale.

Ne kemi përzgjedhur 20 fotot më shpërthyese të saj, të cilat do t’iu lënë pa mend.

Shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga