LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Wanda Nara dhuron 'spektakël' nga Ibiza/ Gruaja e futbollistit shfaqet "topless"

27 Korrik 2022, 14:56, Lifestyle CNA
Wanda Nara dhuron 'spektakël' nga Ibiza/ Gruaja e futbollistit
Wanda Nara

Wanda Nara ka përzgjedhur brigjet e Ibizës për të kaluar ditët më të nxehta të vitit.

Gruaja e sulmuesit të PSG-së, Mauro Icardi, është fotografuar nga paparacët, ku shfaqet "topless".

Wanda ka qenë në shoqërinë e disa miqve, ndërsa në ujë ka shijuar diellin e pasdites në resortin e famshëm bregdetar, i preferuar nga futbollistët dhe VIP-at.

Në foto ajo shfaqet duke mbuluar gjoksin me dorë, ndërkohë që ishte nën shoqërinë e disa miqve dhe të futbollistëve./CNA.al

Wanda Nara dhuron 'spektakël' nga Ibiza/ Gruaja e futbollistit

Wanda Nara dhuron 'spektakël' nga Ibiza/ Gruaja e futbollistit

Wanda Nara dhuron 'spektakël' nga Ibiza/ Gruaja e futbollistit

Wanda Nara dhuron 'spektakël' nga Ibiza/ Gruaja e futbollistit

Wanda Nara dhuron 'spektakël' nga Ibiza/ Gruaja e futbollistit

Wanda Nara dhuron 'spektakël' nga Ibiza/ Gruaja e futbollistit

Lajmet e fundit nga