LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Loredana befason ndjekësit/ Shfaqet pa pikë grimi nga pushimet, ja si duket reperja

26 Korrik 2022, 16:13, Lifestyle CNA
Loredana befason ndjekësit/ Shfaqet pa pikë grimi nga pushimet, ja si
Reperja, Loredana Zefi

Repistja shqiptare Loredana vazhdon të mbetet në vëmendje të mediave rozë e si rrjedhoje është një ndër emrat më të komentuar, por gjithashtu edhe më të dashur për publikun.

Ajo vazhdon të jetë e angazhuar edhe me karrierën, por nuk ngurron të jetë aktive dhe në rrjetet sociale ku publikon video dhe imazhe të ndryshme.

Së fundmi nëpërmjet publikimeve ka treguar se po shijon pushimet në Greqi. Kësaj radhe ka vendosur të guxojë duke u shfaqur pa pikë grimi nga pushimet në Greqi. 

 "Një shpirt i lumtur në Greqi", shkruan Loredana./ CNA.al

Loredana befason ndjekësit/ Shfaqet pa pikë grimi nga pushimet, ja si

Loredana befason ndjekësit/ Shfaqet pa pikë grimi nga pushimet, ja si

Loredana befason ndjekësit/ Shfaqet pa pikë grimi nga pushimet, ja si

Lajmet e fundit nga