LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Fotot-Kjo është modelja me të pasmet më bombastike në "Instagram"/ Format e saj do t’iu lënë pa mend

26 Korrik 2022, 10:49, Lifestyle CNA
Fotot-Kjo është modelja me të pasmet më bombastike në
Modelja, Eriana Blanco

Eriana Blanco është një nga modelet më seksi të "Instagram"-it. Blanco ka një trup marramendës dhe forma tejet provokuese.

Ajo tërheq mjaft vëmendjen e ndjekësve me fotot e saj me bikini ku nuk ngurron të tregojë linjat e saj perfekte.

Eriana numëron mbi 3 milionë ndjekës në "Instagram", të cilët janë shumë aktivë me komente në fotot e saj provokuese.

Bukuroshja në fotot e saj ekspozon më së shumti gjoksin dhe të pasmet, të cilat janë pika e saj më e fortë.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Erianës, të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga