LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I martohet djali/ Jakup Krasniqi do të ndjekë ceremoninë e të birit nga Haga

25 Korrik 2022, 17:58, Lifestyle CNA

I martohet djali/ Jakup Krasniqi do të ndjekë ceremoninë e

Djali i Jakup Krasniqit martohet, por në këtë gëzim familjar mungon njeriu më kryesor, babai i tij. Jakup Krasniqi është arrestuar nga forcat e EULEX-it dhe ndodhet në gjykatën e Hagës.  

Në këtë ditë gëzimi e bija e tij, Gresa Krasniqi, shprehu dhimbjen që i ati nuk ndodhet sot pranë tyre, po fatmirësisht do të shohë ceremoninë në orën 4 falë teknologjisë.

“Altini u bë burrë, po martohet sot!
Ne tavolinën e dashnisë do të mungosh ti Babi, njeriu më i rëndësishëm në jetët tona por ne do të festojmë edhe për ty.
Babi do të jeshë pranë nesh, në lutjet tona, në vallzimet tona dhe në çdo dolli që do të ngrem!
Do të jesh pranë nesh në mengjes kur të zgjohemi, si bajraktar për të marrë nusen e deri në mbrëmje vonë. Do të jesh pranë nesh në lotet qe sigurtisht do të na tradhtojnë dhe në të qeshurat tona!
Je kujtimi ynë më i bukur, e njeriu më i pazëvëndësueshëm.
E në orën 4, do të jeshë pjesë e festës falë teknologjisë. Me kaq jemi të lumtur, e me ty shumë krenarë!
E jetojme çdo ditë me shpresen se shumë shpejt bashkë do të shijojmë lirinë qe aq fort e meriton!
Ty Babi të urojm shëndet ndërsa Altinit dhe Elizabetes dashuri pafund!
Te trashegohen çifti i bukur!", shkruan e bija. /CNA.al

I martohet djali/ Jakup Krasniqi do të ndjekë ceremoninë e

Lajmet e fundit nga