LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Më e nxehtë se kurrë/ Aktorja dhe modelja shqiptare ekspozon format shpërthyese

26 Korrik 2022, 17:16, Lifestyle CNA
Më e nxehtë se kurrë/ Aktorja dhe modelja shqiptare ekspozon
Modelja dhe aktorja, Arta Nitaj

Aktorja dhe modelja shqiptare, Arta Nitaj ka qenë kryefjala e mediave, pasi një youtuber i publikoi foton nudo dhe mesazhet ku sipas tij modelja kërkonte 5 mijë euro për një natë.

Aktorja nuk reagoi aspak në lidhje me lajmet, ndërsa vijon të shijojë pushimet e nxehta dhe të provokojë me fotot e saj seksi.

Nitaj është bërë e njohur si aktore në serialin “O sa mirë” ku tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj.

Ajo shpesh komentohet edhe për jetën luksoze dhe udhëtimet e shtrenjta që gjithnjë kanë pasuar me komente në rrjetet sociale.

Bukuroshja e Instagramit, në fotot e saj ekspozon format e saj shpërthyese duke çmendur kështu ndjekësit.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga