LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I dha fund marrëdhënies me Afronën?/ Flet babai i Bleros, zbulon çfarë ka ndodhur mes çiftit

29 Korrik 2022, 08:38, Lifestyle CNA

I dha fund marrëdhënies me Afronën?/ Flet babai i Bleros, zbulon

Blero dhe Afrona, janë ndër çiftet më të komentuar për martesën e tyre.

Së fundmi në media është shkruar se çifti i ka dhënë fund martesës.

Por asnjëri prej tyre, nuk kanë folur për këtë çështje.

Babai i Bleros, në një intervistë ka dhënë pak detaje, duke treguar se mes Bleros dhe Afronës ka një krizë.

“Dua të bëhem shumë i sinqertë, e kam pyet, më ka thënë babi e kemi një krizë”, ka thënë babai i këngëtarit.

“E kam pyetur çfarë janë këto që po i lexoj nëpër media, më ka thënë mos u merr me to, e kem pak një krizë”, vijoi ai më tej.

 

Lajmet e fundit nga