LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Brad Pitt harron Angelina Jolie/ Një romancë e re në horizont

28 Korrik 2022, 13:46, Lifestyle CNA
Brad Pitt harron Angelina Jolie/ Një romancë e re në horizont
Aktori, Brad Pitt

Pas 6 vitesh ndarje nga Angelina Jolie, aktori 58-vjeçar siç duket ka nisur një romancë të re, por akoma nuk ka asnjë informacion se kush është bukuroshja që i ka vjedhur zemrën aktorit të njohur.

Kujtojmë se, përveç kësaj ai ka pasur dhe një lidhje tjetër me modelen 29-vjeçare Nicole Potur, lidhje kjo, e cila zgjati shumë pak.

Lidhja e re e aktorit vjen tri vjet, pasi aktori fitues i "Oscar" u shpall ligjërisht beqar mes një beteje të ashpër, e cila vazhdon akoma me aktoren e famshme Angelina Jolie për kujdestarinë e fëmijëve.

Pitt dhe Joli kanë së bashku gjashtë fëmijë, Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, dhe binjakët 14-vjeçarë Vivienne dhe Knox./ CNA.al

Lajmet e fundit nga