LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Si mund të rrish ti me atë”/ Sara Hoxha flet për ish-të dashurat e Ledrit

28 Korrik 2022, 10:57, Lifestyle CNA
“Si mund të rrish ti me atë”/ Sara Hoxha flet për
Sara Hoxha dhe Ledri Vula

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, ka folur së fundmi për ish-të dashurat e reperit. Ajo ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes për shkak të raportit që ruan me Dafina Zeqirin apo me këngëtaren Dua Lipa, të cilat janë dy ish-të dashurat e reperit Vula.

E ftuar në emisionin "Goca dhe Gra", Sara është shprehur se nuk ndien se ka ndonjë gjë të keqe në këtë mes, se me Dafinën dhe Duan, i ka ecur muhabeti. Ndër të tjera shton se shumë njerëz e shajnë për këtë arsye se si mund të ketë një raport miqësor me ish-të dashurat e Ledrit.

“Ne nuk kemi lind bashkë, unë e di që ai ka një të shkuar, si me Dafinën që njerëzit më shajnë si mund të rrish ti me atë. Mua më duket gjë normale, Dafina më pëlqen, Dua Lipa më pëlqen, janë shumë njerëz të mirë, na ecën muhabeti. Kjo që unë kam bërë tregon se unë jam rehat me veten time, jam konfidente dhe nuk mund të xhelozoj për ish-të dashurat e Ledrit. Unë nuk e ndjej si gjë të keqe dhe prandaj e kam bërë dhe do ta bëj prapë”, u shpreh bukuroshja./ CNA.al

Lajmet e fundit nga