LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Ka qenë një periudhë e dhimbshme”/ Ami tregon momentin më të vështirë për të dhe Ermalin

28 Korrik 2022, 17:03, Lifestyle CNA
“Ka qenë një periudhë e dhimbshme”/ Ami tregon
Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska

Prej kohësh, larg ekranit, Amarda Toska është rikthyer duke zbuluar një nga momentet e saj më të vështira.

Në një intervistë me Aulona Mustën, Ami tregoi se si vajza e saj, Sia ka pësuar një djegie aksidentale dhe e ka përshkruar si një nga momentet më të dhimbhsme dhe të trishtueshme për të.

“Momenti më i vështirë për të ka qenë me vajzën. Sapo bëri 1 vjeç ajo pati një djegie pa dashje. Unë erdha dhe e pashë në atë gjendje dhe ato ditë që kam kaluar momentet më të vështira deri më tani. Ka qenë një periudhë goxha e dhimbshme dhe e trishtueshme”, ka treguar Ami./ CNA.al

Lajmet e fundit nga