LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fjolla Morina, më provokuese se kurrë/ Ngacmon imagjinatën e fansave

29 Korrik 2022, 09:52, Lifestyle CNA

Fjolla Morina, më provokuese se kurrë/ Ngacmon imagjinatën e

Këngëtarja Fjolla Morina, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale me imazhet e saj tërheqëse, edhe kësaj radhe nuk ka ngurruar të ngacmojë imagjinatën e ndjekësve të saj.

Më një fustan të zi dhe të shkurtër ajo duket shumë provokuese. Dekolteja e hapur e fustanit te pjesa e gjoksit i dha një pamje edhe më të zjarrtë asaj. Ndërsa si aksesor këngëtarja bukuroshe zgjodhi një varëse të artë dhe flokët e saj kaçurrela i kishte të lidhur bisht.

Së fundmi ajo po shijon suksesin e bashkëpunimit me rap-artistin, Nush, të projektit me titull "Suppa Duppa", që u prit mjaft mirë nga publiku./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Lajmet e fundit nga