LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dy banorët që u larguan nga shtëpia e "Big Brother"

21 Prill 2024, 08:40, Lifestyle CNA

Dy banorët që u larguan nga shtëpia e "Big Brother"

Lidi Delia, i cili iu bashkua shtëpisë së ‘BBV3’ pak kohë më parë, u eliminua mbrëmjen e djeshme. Ndërkohë që ishte në një nominim kokë më kokë me Liamin, Lidi nuk ka pasur mjaftueshëm vota prej publikut për të qëndruar më gjatë në shtëpi.

Por Lidi nuk ishte i vetmi banor që u largua. Jetmir Salaj vendosi vetë që të linte garën përgjysmë. Nga studioja e spektaklit ai u shfaq i revoltuar, teksa u përfshi në debat edhe me opinionistët. 

Pasi krijoi diskutime dhe debate në studio me moderatorin Ledion Liço dhe opininonistët, ky i fundit e ftoi Jetmirin të largohej dhe prej studios duke mos u pozicionuar në vendin ku janë të ulur ish-banorët e tjerë./CNA

Lajmet e fundit nga