LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Gjysma, dhunues e vrasës”/ Ja çfarë thotë Tuna për burrat pas vrasjeve në Kosovë

17 Prill 2024, 17:24, Lifestyle CNA
“Gjysma, dhunues e vrasës”/ Ja çfarë thotë
Këngëtarja Tuna

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu (Tuna), ka bërë një reagim ditën e sotme, në mediat sociale.

Përmes një story të publikuar në Instagramin e saj, Tuna ka kritikuar burrat, dhe i ka ndarë në dy kategori, sipas saj, “dhunues” dhe “thashethemexhinj”.

Mesa duket reagimi i Tunës ka ardhur pas vrasjeve të dy grave, që kanë tronditur Kosovën, ditët e fundit.

“Gjysma, dhunues e vrasës”/ Ja çfarë thotë

“Alamet burra! Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemgji”, ka shkruar ajo./ CNA

 

Lajmet e fundit nga