LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

A do të largohet përfundimisht Jetmiri nga loja?

16 Prill 2024, 22:43, Lifestyle CNA

A do të largohet përfundimisht Jetmiri nga loja?

Spektakli i sotëm ka nisur me debate të shumta, jo vetëm mes banorëve dhe Jetmirit, por edhe mes tij dhe opinionistëve.

Ndërkohë që është komentuar në studio nga opinionistët se sjelljet e tij kanë qenë gjithashtu ngacmuese. Për shkak të këtyre reagimeve, Jetmiri ka kërkuar që të dalë nga shtëpia.

Pas kësaj situate, Ledioni i ka kërkuar Jetmirit të shkojë në dhomën e rrëfimit.

Pasi ka qëndruar disa minuta i vetëm në dhomën e rrëfimit, Jetmiri është shprehur se vendimin e tij do e komunikojë të shtunën.

Jetmiri: Në të gjithë logjikën, duket sikur ju doni të gjeni një justifikim. Paaftësitë që gjeni tek banorët e tjerë e justifikoni me faktin që jo unë kam hyrë më vonë etj.

Jam munduar t’i njoh personalisht të gjithë, pa sjellë asnjë informacion nga jashtë. Doja ta cilësoja. Duket sikur fakti që unë kam qenë më parë, që e kam bërë më parë, sikur kërkohet të mbrohet njëra anë e medaljes. Unë kam kërkuar vetëm barazi dhe drejtësi. Meqë është hapur një televotim, unë vendimin do ta komunikoj të shtunën./ CNA

 

Lajmet e fundit nga