LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohet i dashuri i Egla Cenos jashtë shtëpisë

16 Prill 2024, 16:01, Lifestyle CNA
Zbulohet i dashuri i Egla Cenos jashtë shtëpisë
Egla Ceno

Egla Ceno ka deklaruar së fundmi në “BBV3” se është e dashuruar jashtë, duke i habitur të gjithë, pasi në 90 ditë qëndrim brenda shtëpisë, ajo është treguar shumë hermetike dhe nuk ka rrëfyer asgjë për jetën e saj private.

Ronaldo Sharka ka treguar se e njeh partnerin e Eglës dhe se merret me muzikë.

"Neada Muçaj: Për t’iu rikthyer debatit Egla-Jetmir, edhe Egla është prekur, ka qarë. Thotë jam lodhur, nuk mbaj dot më. Mos i mungon dikush nga jashtë?

Bledi Salaj: Kam burrë tha.

Neada Muçaj: Kam një marrëdhënie jashtë, por nuk flas për të.

Ronaldo Sharka: Unë e njoh atë.

Bledi Salaj: Paska domethënë?

Ronaldo Sharka: Po, ka një partner. Nuk do them emra se është e drejta e tyre ta bëjnë publike apo jo. Është artist, merret me muzikë. I lezetshëm, është interesant."/ CNA

 

Lajmet e fundit nga