LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Oriola Marashi vjen si teniste/ “Elektrizon” me fotot më të fundit

14 Prill 2024, 20:01, Lifestyle CNA

Oriola Marashi vjen si teniste/ “Elektrizon” me fotot më

Oriola Marashi është një nga vajzat më tërheqëse të shoWbizit në vendin tonë, si dhe një modele e kërkuar nga shumë kompani veshjesh.

Herë pas here, jo vetëm në setet fotografike, por edhe në daljet e saj të përditshme, modelja nuk ngurron të ekspozojë linjat e saj trupore.

Komentet dhe pëlqimet ndaj saj janë gjithmonë të larta.

Supermodelja shqiptare herë na vjen si sirenë deti, herë si kaubojse dhe herë të tjera na mahnit me pozat sensuale.

Por ditën e sotme ajo na është shfaqur në një tjetër version, si teniste. E veshur me minifund, bukuroshja ka dhuruar poza “elekstrizuese” duke luajtur tenis.

Për më tepër, shihni fotot në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga