LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Në pritje të ëmbël për herë të dytë”/ Bora Zemani jep lajmin surprizë

11 Prill 2024, 17:55, Lifestyle CNA
“Në pritje të ëmbël për herë të
Moderatorja Bora Zemani

Çifti i shumëpërfolur dhe shumë i dashur për publikun, Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Para pak minutash, nëpërmjet një video në rrjetin social Instagram, lajmi i bukur se ata do të bëhen prindër, duket se është konfirmuar por gjithësesi na mbetet që ta zbulojmë nesër, në puntatën e të premtes, të emisionit të moderatores, ”Cerry On Top”.

“Një lumturi kaq e madhe nuk mund të mbahet dot vetëm për vete!”

Kështu është shprehur Bora, teksa prek barkun e saj, si dhe në një fragment tjetër të videos, Donaldi i puth dorën. 

https://www.instagram.com/reel/C5oEe80NMqS/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

 

Lajmet e fundit nga