LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Divorcohen Ajsel Abazi dhe Eros Grezda/ Modelja konfirmon lajmin

14 Prill 2024, 18:04, Lifestyle CNA
Divorcohen Ajsel Abazi dhe Eros Grezda/ Modelja konfirmon lajmin
Ajsel Abazi dhe Eros Grezda 

Ajsel Abazi dhe Eros Grezda janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë. Dyshja u vu në qendër të vëmendjes për romancën, ndërsa së fundmi kanë pushtuar sërish titujt kryesorë në mediat rozë.

Por, kësaj radhe, kryefjalë është ndarja e tyre. Ajsel Abazi ka bërë të ditur me anë të një story se ajo dhe futbollisti janë divorcuar.

“Mirëmëngjes, e marr shumë shpesh këtë pyetje dhe sot po vendos t’i përgjigjem. Po, është e vërtetë që unë dhe Erosi nuk jemi më bashkë. Mua dhe Erosin tashmë na lidh vetëm djali ynë Kian, as edhe një gjë më tepër. Ky është një vendim i ndërmarrë për të mirën e djalit. Do ju lutesha të kurseheshit me komentet pasi bëhet fjalë për një fëmijë të vogël në këtë mes dhe do t’ju lutesha të mos paragjykonit pa i ditur rrethanat dhe arsyet që çuan në këtë vendim. Faleminderit!”, shkruan ajo.

Divorcohen Ajsel Abazi dhe Eros Grezda/ Modelja konfirmon lajmin

Kujtojmë se Ajsel dhe Eros Grezda u martuan në ditën e fundit të vitit 2022.

Dyshja në natën e ndërrimit të viteve zbuluan për të gjithë fansat e tyre se i kishin dhënë fund beqarisë.

Vetëm pak kohë pas martesës ata ndanë me publikun dhe lajmin e ëmbël për ardhjen në jetë të djalit të tyre, por tashmë është e konfirmuar që martesa ka përfunduar./ CNA

Lajmet e fundit nga