LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish e dashura seksi e Cristiano Ronaldos/ Fotot më përvëluese të modeles ruse

14 Prill 2024, 22:03, Lifestyle CNA

Ish e dashura seksi e Cristiano Ronaldos/ Fotot më përvëluese

Irina Shayk, është ylli i pasarelave, e cila njihet si një modelet më të paguara dhe të kërkuara nga shtëpitë e modës.

Modelja ka një karrierë shumë të gjatë dhe të suksesshme në fushën e modelingut, pasi ka sfiluar për markat më të njohura.

Përveç kësaj gjithashtu njihet për historinë e saj të dashurisë me futbollistin e famshëm Cristiano Ronalda, lidhja e cila zgjati për disa vite.

Ajo ka mbi 20 milionë ndjekës në rrjetet sociale, ku dhe ndan fotot e saj dhe projektet e saj më të fundit.

Sot ne po sjellim me anë të një galerie disa nga fotot më magjepsëse dhe më provokuese të modeles ruse./ CNA

Lajmet e fundit nga