LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Modelja shqiptare më e nxehtë se kurrë, Tika Camaj bën ndjekësit për 'ujë të ftohtë'

29 Nëntor 2023, 14:29, Lifestyle CNA
FOTO/ Modelja shqiptare më e nxehtë se kurrë, Tika Camaj bën
Tika Camaj

Nga të gjithë njihet për format perfekte trupore dhe sigurisht që e kemi fjalën për Tika Camajn, modelen të brendshmeve.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe herë pas here na tregon detaje nga përditshmëria e saj. 

Shqiptarja, e cila po bën karrierë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, së fundmi ka postuar disa fotografi seksi në rrjetet sociale, ku shfaqet me bikini portokalli për të treguar kështu format që ajo ka./CNA

 

 

Lajmet e fundit nga