LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Urimi i Rita Orës për 111-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë

28 Nëntor 2023, 18:33, Lifestyle CNA

FOTO/ Urimi i Rita Orës për 111-vjetorin e Pavarësisë

Një urim në këtë ditë të shënuar për të gjithë shqiptarët nuk ka munguar as nga këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora.

“Gëzuar Ditën e Pavarësisë Shqipëri nga familja jonë tek ju”, shkruan Rita Ora në rrjetet sociale.

Këngëtarja krahas mbishkrimit ka ndarë dhe disa foto me bashkëshortin e saj, Taika Waititi, me të cilët ka bërë simbolin e shqiponjës.

Gjithashtu në foto të jera ajo është me presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani./CNA

Lajmet e fundit nga