LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Më në fund, Arbana Osmani zbulon fytyrën e Zoit

27 Nëntor 2023, 10:02, Lifestyle CNA
Më në fund, Arbana Osmani zbulon fytyrën e Zoit
Arbana Osmani me vajzën e saj

Për herë të parë Arbana Osmani ka zbuluar fytyrën e ëmbël të së bijës, Zoi.

Mes dhjetëra postimeve për çeljen e restorantit të saj, Arbana na ka prezantuar edhe me klienten më speciale, të voglën e saj Zoi.

E vogla shihet e ulur në një prej ambienteve të biznesit të Arbanës, ndërsa të shumta kanë qenë komentet që e cilësonin Zoin si qershinë e këtij postimi.

Ajo ka veshur një fustan të zi teksa mban në duar një mollë.

Më në fund, Arbana Osmani zbulon fytyrën e Zoit
Zoi

Më herët në një tjetër video nga atmosfera festive në shtëpinë e saj teksa vendosnin pemën e Krishtlindjes, Osmani ndau momentet e ëmbla kur të tre fëmijët e saj shijonin atmosferën festive.

Vajza e moderatores dhe regjisorit Grishaj, pak muaj më pari festoi ditëlindjen e saj të parë dhe duket se tashmë ka nisur të shoqërojë në përditshmëri prindërit e saj./CNA

 

Lajmet e fundit nga