LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Amal Clooney i bashkohet Michelle Obama e Melinda Gates kundër martesave të fëmijëve

26 Nëntor 2023, 15:33, Lifestyle CNA
Amal Clooney i bashkohet Michelle Obama e Melinda Gates kundër martesave
Foto nga takimi

Tri prej grave më të fuqishme të botës janë bërë bashkë për nismën e moslejimimit të martesave të fëmijëve në Malavi.

Amal Clooney, bashkëshortja e George Clooney, i është bashkuar Michelle Obama dhe Melinda Gates në një aktivitet në Malavi, ku të treja zonjat u shfaqën shumë klas me veshjet e tyre.

Amal Cloony, avokatja 45-vjeçare gjatë udhëtimit të saj të fundit në Malavi ka zgjedhur një bluze të zezë të cilin e ka kombinuar me pantallona të bardha.

Më herët ka qenë Obama dhe Gates të cilat janë bërë bashkë në nismën për ndalimin e martesave të fëmijëvë në Malavi.

Fotot nga takimi u publikuan në Instagram nga Fondacioni Clooney For Justice, i cili është bashkëthemelues nga Amal dhe George Clooney./CNA

Amal Clooney i bashkohet Michelle Obama e Melinda Gates kundër martesave

Amal Clooney i bashkohet Michelle Obama e Melinda Gates kundër martesave

Amal Clooney i bashkohet Michelle Obama e Melinda Gates kundër martesave

Lajmet e fundit nga