LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Fifi na prezanton për herë të parë djalin Theo Mal

26 Nëntor 2023, 16:43, Lifestyle CNA
FOTO/ Fifi na prezanton për herë të parë djalin Theo Mal
Fifi, Adis Patushi dhe Theo Mal

Fifi, këngëtarja aq e dashur për publikun ka rezervuar një dhuratë të ëmbël këtë prag festash.

Ajo ka publikuar në rrjetin e saj social Instagram një set fotosh të realizuar së fundmi ku tregon edhe fytyrën e ëmbël të të birit.

"7 muaj fluturuan. Na ke ndryshuar botëne tani e kuptojmë dashurinë akoma më shumë" - ka shkruar Fifi.

Këngëtarja u bë nënë pak muaj më parë kur solli në jetë djalin e saj Theo Mal pas një lidhjeje me Adis Patushin.

Ajo e solli në jetë djalin në Amerikë ndërsa vijon të jetë ende në qendër të vëmendjes me tekstet dhe këngët e reja./CNA

FOTO/ Fifi na prezanton për herë të parë djalin Theo Mal

FOTO/ Fifi na prezanton për herë të parë djalin Theo Mal

FOTO/ Fifi na prezanton për herë të parë djalin Theo Mal

FOTO/ Fifi na prezanton për herë të parë djalin Theo Mal

FOTO/ Fifi na prezanton për herë të parë djalin Theo Mal

FOTO/ Fifi na prezanton për herë të parë djalin Theo Mal

Lajmet e fundit nga