LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pse nuk ke veshje “luxury”?/ Eliona Pitarka përgjigjet sinqerisht

29 Nëntor 2023, 12:09, Lifestyle CNA
Pse nuk ke veshje “luxury”?/ Eliona Pitarka përgjigjet
Eliona Pitarka aktore

“Më dhimbsen lekët që t'i shpenzoj në veshje 'luxury'", është kjo përgjigjja që aktorja Eliona Pitarka u ka dhënë ndjekësve të saj, të cilët e pyesnin pse nuk përdor veshje të shtrenjta.

Veshja e markave të luksit është kthyer në një trend tashmë dhe presioni ndaj personazheve të njohura nuk mungon. Aktorja Eliona Pitarka, megjithatë, ka një përgjigje për gjitha akuzat se pse nuk i është bashkuar këtij trendi për të veshur marka luksi.

Në një postim në rrjetin e saj social "Instagram", Pitarka shkruan: “Tashmë jam një mama e 2 fëmijeve, e primare është të punoj fort për t’i siguruar atyre çdo gjë që kanë nevojë pa llastime. Çdo të ardhur e kemi falë punës tonë, sepse asnjëri nga ne nuk vjen nga një familje e pasur. Kështu që më dhimbsen lekët për t’i shpenzuar në veshje 'luxury'. Sigurisht që edhe qejfin vetes ia bëj ndonjëherë, por kur bëhesh prind, të paktën për mua ndryshojnë prioritetet”.

Pse nuk ke veshje “luxury”?/ Eliona Pitarka përgjigjet
Përgjigjja e Eliona Pitarkës

Më herët Pitarka është bërë nënë e dy vajzave dhe shpesh në rrjetet sociale poston fragmente nga përditshmëria e saj me fëmijët dhe bashkëshortin.

Eliona Pitarka ndan shpesh në "Instagram"-in e saj disa pyetje që i vijnë shumë shpesh nga ndjekësit e saj./CNA

 

Lajmet e fundit nga