LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skandali me futbollistin e famshëm, i kërkonte foto nudo yllit të "OnlyFans": Dua t’i shoh tani

29 Nëntor 2023, 13:01, Lifestyle CNA

Skandali me futbollistin e famshëm, i kërkonte foto nudo yllit të
Futbollisti i famshëm Neymar është përfshirë në skandal pasi modelja e faqes për të rritur "Only Fans", Aline Farias publikoi mesazhet e futbollistit ku sipas saj i kërkonte foto nudo.

Pas zhurmës së madhe që u bë në rrjet për shkak të deklarateve të modeles, Bruna Icardi dhe futbollisti i dhanë fund marrëdhënies së tyre pasi lindjes së fëmijës.

Modelja këmbëngulte se Neymar i kishte kërkuar foto nudo, kurse nga ana tjetër futbollisti i ka mohuar këto duke thënë se janë mesazhe të vjetra.

 “Trego datën… janë mesazhe të vite më parë”, deklaronte futbollisti.

Pas kësaj Bruna Icardi bëri me dije se i kishte dhënë fund lidhjes me Neymar.

“Kjo është një çështje private, por duke qenë se jam e ekspozuar çdo ditë ndaj lajmeve, supozimeve, ju bëj me dije se nuk jemi në një lidhje. Ne jemi prindërit e Mavie dhe kjo është arsyeja pse jemi bashkë”, tha ajo.

"Shpresoj që tani të ndalohen së publikuari lajmet e shpeshta. Faleminderit”, theksonte më tej ish-partnerja e Neymar.

Sipas modeles, Neymar kërkonte me ngul të shihte foto të saj nudo dhe kjo e fundit e drejtonte tek llogaria e saj në "OnlyFans".

 “Ke imazhe nudo? Ku? Dua t’i shoh”, i shkruante Neymar.

“Kam disa nudo”, i përgjigjej modelja ndërsa Neymar nuk ndalonte së nguluri këmbë të shihte me patjetër fotot e saj./ CNA

 

Lajmet e fundit nga