LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më mirë e ëma se e bija”/ Fotot e mamasë së Heidi Bacit do ju habisin

17 Prill 2024, 16:59, Lifestyle CNA
“Më mirë e ëma se e bija”/ Fotot e mamasë
Heidi Baci

Heidi Baci është bërë shumë e njohur tashmë, dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, për shkak të pjesëmarrjes së saj në “Big Brother Vip 3”.

Heidi u bë fillimisht e njohur për publikun shqiptar pas pjesëmarrjes së saj në “Grande Fratello”, ku krijoi një zhurmë të madhe, pasi ndërpreu rrugëtimin e saj, teksa babai e kritikoi ashpër për marrëdhënien që ajo kishte krijuar brenda shtëpisë me Masimilianon, shumë vite më i madh në moshë se Heidi.

Gjatë qëndrimit të saj në shtëpi për pothuajse 100 ditë, Heidi nuk ka zbuluar shumë për familjen e saj, dhe deri më tani ajo ka mundur të takojë vetëm vëllain e saj.

Ndërkohë që me imazhin e babait të saj jemi njohur, në rrjetet sociale kanë nisur të qarkullojnë disa fotografi të nënës së saj, ku dallohet një ngjashmëri e madhe mes njëra-tjetrës.

“Më mirë e ëma se e bija”/ Fotot e mamasë

Disa ditë më parë, Heidi është shprehur se nëna e saj është më e bukur se ajo, dhe në fakt duhet thënë që mamaja e 26-vjeçares, Lajla Kamata, është një yll i vërtetë, me flokët bionde dhe sytë jeshil./ CNA

 

Lajmet e fundit nga