LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çfarë po ndodh me Megi Pojanin? I ndodh ngatërrimi i çuditshëm

17 Prill 2024, 15:55, Lifestyle CNA
Çfarë po ndodh me Megi Pojanin? I ndodh ngatërrimi i
Megi Pojani

Megi Pojani duket se ka bërë një gabim dhe ka ngatërruar ditëlindjen e nënës së saj.

Ajo ka shpërndarë në instagram foto të tortës së përgatitur, teksa zbulon me humor ngjarjen e ndodhur.

“E ka në 18”-ka shkruar ajo përbri fotos.

Çfarë po ndodh me Megi Pojanin? I ndodh ngatërrimi i

Lajmet e fundit nga