LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrëfehet Rihana/ Si e ndihmoi moda, pas lindjes së fëmijëve

18 Prill 2024, 15:53, Lifestyle CNA
Rrëfehet Rihana/ Si e ndihmoi moda, pas lindjes së fëmijëve
Rihana

Këngëtarja e njohur Rihana ka rrëfyer një anë të saj shumë personale, sesi është ndier ajo pas lindjes së dy fëmijëve, dhe si ka arritur të jetë po aq e kuruar dhe tërheqëse për publikun.

Rihana ka treguar se të qenit në gjendje të veshësh sërish rroba në modë në publik pasi kishte lindur dy fëmijë, ka çuar në një “rizbulim” personal.

Këngëtarja zbuloi një sekret, teksa pranoi se ishte ndjerë shumë rehat, duke veshur pizhame, pasi lindi djalin e saj të dytë, vitin e shkuar.

Pas lindjes së fëmijëve, moda bëhet “gjëja më pak e rëndësishme”, tha ajo.

Por, duke folur në festën e bashkëpunimit të saj të fundit me “Puma” në Londër, ajo tha se veshja "bën diçka për ty si grua".

Fituesja e shumë çmimeve Grammy ka dy djem me reperin A$AP Rocky-RZA Athelaston Mayers, i lindur në 2022 dhe Riot Rose Mayers, i lindur në 2023.

“Me shtatzëninë e parë, kam mundur të vesh taka gjatë gjithë rrugës”, tha ajo.

"Por pastaj me shtatzëninë e dytë, kur ke një fëmijë të vogël një bark, mund të kesh vetëm një pallto, dhe një çantë për bebe. Taka? Hmm, ndoshta jo. Prandaj u bëra pak më kreative me stilin tim komod.

Dhe më pas u ndjeva shumë rehat pasi linda fëmijën tim të dytë dhe thjesht isha në rroba të përshtatshme.

Dhe tani po argëtohem me rrobat e mia."

Rrëfehet Rihana/ Si e ndihmoi moda, pas lindjes së fëmijëve

Ylli i muzikës, Rihanna mori pjesë në prezantimin në Londër të mërkurën, disa ditë pasi u pa në festivalin Coachella në Kaliforni.

"Kthimi në qendër të vëmendjes dhe të menduarit përsëri për modën i ka dhënë asaj një rizbulim, për t'ia lejuar vetes për t'iu afruar dollapit dhe për të krijuar gjëra", tha ajo.

"Pas një kohe kur keni fëmijë, mendoni se kjo është gjëja më budallaqe, më pak e rëndësishme.

"Por kjo është ajo ç’ka të bën grua dhe nënë, dhe është vërtetë e rëndësishme për ne.", tha Rihana./ CNA

Lajmet e fundit nga