LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Erjola Doçi “çmend” rrjetin me format bombastike në pishinë

17 Prill 2024, 19:02, Lifestyle CNA
VIDEO/ Erjola Doçi “çmend” rrjetin me format
Erjola Doçi

Fakti që sot ka qenë një ditë me shi, kjo gjë nuk e ka ndaluar moderatoren Erjola Doçi që të shijojë pishinën e “Big Brother” në oborrin e shtëpisë.

E veshur me body ngjyrë të zezë, moderatorja është futur në pishinë duke u larë, teksa kërcente nën ritmet e muzikës në sfond.

Erjola edhe njeherë ka shfrytëzuar rastin dhe ka vënë në pah format e saj bombastike.

Moderatorja njihet për trupin e tonifikuar me format perfekte trupore, që “çmend” fansat e saj të zjarrtë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga