LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Super e nxehtë”/ Modelja shqiptare “tërbon” meshkujt me linjat e saj

18 Prill 2024, 17:43, Lifestyle CNA

“Super e nxehtë”/ Modelja shqiptare “tërbon”

Alesia Noka është një nga modelet më seksi shqiptare.

Këtë e vërtetojnë dhe fotot e saj teksa shfaqet më provokuese dhe tërheqëse se kurrë.

Alesia Noka me pozat e saj në Instagram ka çmendur ët gjithë ndjekësit.

Bukuroshja tregon linjat e saj perfekte teksa pozon me bikini.

Ne kemi përzgjedhur disa nga fotot më “hot” të modeles që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga