LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Preka fundin, e gjeta veten në dyert e spitalit”/ Moderatorja rrëfen se është dhunuar nga i dashuri

18 Prill 2024, 20:14, Lifestyle CNA

“Preka fundin, e gjeta veten në dyert e spitalit”/ Moderatorja

Moderatorja Erjola Doçi ka rrëfyer se ëshët dhunuar nga partneri i saj.

Ajo tregon se nga dhuna ka përfunduar në spital.

Moderatorja ka dhënë një mesazh për të gjitha gratë duke thënë se duhet të largohen nga burrat që ushtrojnë dhunë.

“Kur preka fundin dhe pashë veten në dyert e spitalit duke…

Aty kuptova se sa vlerë ka jeta, një burrë nuk mund të ma marrë dhe askush. Largohu! Vetëm largohu dhe mbathja.

Nëse s’ke fuqinë që ta gjesh te vetja, gjeje te një mik apo familjar. Ose te fëmija që mund të kesh në djep, apo në bark”, tha moderatorja./ CNA

Lajmet e fundit nga