LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga data e finales së madhe tek banori që do të lërë shtëpinë/ Çfarë pritet të ndodhë sonte në Big Brother Vip?

20 Prill 2024, 19:02, Lifestyle CNA

Nga data e finales së madhe tek banori që do të lërë

Kanë kaluar 100 ditë nga rrugëtimi i banorëve brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Sonte gjatë spektaklit do të zbulohet data se kur do të mbahet finalja e madhe.

Po ashtu njëri nga banorët do të lërë shtëpinë e Big Brother.

Një surprizë e madhe do të vijë për Heidin nga Italia. Bëhet fjalë për aktoren Beatrice Luzzi, e cila ishte finaliste e Grande Fratello në Itali.

Gjithashtu do të diskutohet për skemat dhe debatet mes banorëve të shtëpisë së Big Brother Vip./ CNA

Lajmet e fundit nga