LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bomba” e Kosovës në 50 foto me bikini/ Festa Qoqaj, modelja që po “çmend” rrjetin

24 Prill 2024, 08:56, Lifestyle CNA
“Bomba” e Kosovës në 50 foto me bikini/ Festa Qoqaj,
Modelja Festa Qoqaj

Festa Qoqaj është modelja nga Kosova e cila numëron mbi 500 mijë ndjekës në rrjetet sociale.

Modelja u bë e njohur në rrjetet sociale, pasi mori të gjithë vëmendjen në një dasmë të personazhi të njohur në Kosovë, madje dhe të vetë nuses.

Hyrja e saj me gotën në dorë në krah të nuses ishte momenti që bëri xhiron në rrjetet sociale dhe të gjithë nisën ta krijonin video duke imituar atë.

Qoqaj së fundi është bërë pjesë si figurante në klipin më të ri të Dhurata Dorës.

Ajo është mjaft e njohur dhe e ndjekur në rrjet për shkak të fotove shumë seksi dhe provokuese që publikon.

Ne kemi përzgjedhur 50 fotot më të bukura  të saj me bikini që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga