LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Romeos dhe Heidit do u bëhet një surprizë/ Çfarë pritet të ndodhë sonte?

23 Prill 2024, 20:04, Lifestyle CNA
Romeos dhe Heidit do u bëhet një surprizë/ Çfarë
Romeo dhe Heidi

Një ndër pyetjet që ka ngjallur shumë interes është edhe parashtruar në tematikat që produksioni i Big Brother ka lançuar, që do të trajtohen sonte në Prime-n e të Martës.

Ku do ta dërgojë Vëllai i Madh çiftin Heidi-Romeo?

Mesa duket çifti do të përjetojë një mbrëmjë romantike dhe shpresojmë dhe të paharruar për të dy.

Produksioni, gjithashtu ka ndarë me publikun dinamikat që do të zhvillohen përgjatë Prime-t sonte.

Sonte në “Big Brother Vip”:

Kë preferon publiku një muaj para finales së madhe?

Vajzat kundër Heidit, kush po sulmon kë?

Një rrëfim rrëqethës nga Françeska

Një përballje kokë më kokë mes Heidit dhe Julit, pse u prish miqësia?

Si është pritur nga banorët pajtimi Romeo-Meriton?/ CNA

 

 

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga