LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arbenita Ismajli shfaqet në formë të shkëlqyer, pozon foto mahnitëse nga Egjipti

22 Prill 2024, 21:17, Lifestyle CNA
Arbenita Ismajli shfaqet në formë të shkëlqyer, pozon foto
Arbenita Ismajli

Modelja e njohur Arbenita Ismajli, merr përherë vëmendje me çdo postim që bën në rrjetet sociale.

Ajo e ka bërë këtë përsëri, duke ndarë disa imazhe të mrekullueshme nga pushimet në Egjipt.

Bukuroshja e cila është nënë e një vajze, njihet për linjat e përkryera trupore, ndërsa edhe edhe në këto fotografi shihet të jetë në formën më të mirë.

Arbenita publikoi një seri fotografish të ndryshme në llogarinë e saj në Instagram, nga ato ku duket elegante deri ato me dukje kretësisht të thjeshtë dhe pa makijazh, duke treguar bukurinë e saj natyrale.

Në fotografinë e parë, Arbenita shfaqet në bikini të bardha, duke treguar figurën e saj mahnitëse.

Arbenita Ismajli shfaqet në formë të shkëlqyer, pozon foto

Modelja gjithashtu vë në pah barkun dhe këmbët shumë seksi, në një kostum me dy pjesë, të bardhë, me flokët e lëshuara drejt dhe me një grim të shkëlqyer./ CNA

 

 

Lajmet e fundit nga