LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Oriola Marashi, e papërmbajtshme/ Poza "të nxehta" nudo

22 Prill 2024, 22:01, Lifestyle CNA

Foto - Oriola Marashi, e papërmbajtshme/ Poza "të nxehta"

Oriola Marashi njihet për format e saj trupore perfekte të cilat nuk nguron t’i ekspozojë në foto dhe video sensuale. Ajo është një prej modeleve më të sukesshme të momentit dhe imazhi i shumë kompanive në Shqipëri dhe jashtë vendit.

Së fundmi, ajo ka postuar disa foto ku duket si një sirenë e vërtetë. Oriola shfaqet nudo në dy foto dhe toples në një tjetër.

Ajo shihet e shtrirë mbi një mur, ndërsa vë në pah superformat e saj. Këto foto lënë shumë pak vend për imagjinatë dhe kanë marrë një sërë reagimesh dhe komentesh pozitive.

PëR më tepër shihni fotot në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga