LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Modelja ndez fantazinë e ndjekësve, me postimin “e nxehtë”

23 Prill 2024, 17:39, Lifestyle CNA
Foto - Modelja ndez fantazinë e ndjekësve, me postimin “e
Erjona Sulejmani

Erjona Sulejmani shpeshherë i tundon ndjekësit e saj të shumtë, me foto dhe video provokuese.

Edhe këtë herë, bukuroshja ia ka dalë të ndezë fantazinë e ndjekësve të saj me një postim të nxehtë.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale një video ku mbulohej vetëm nga peshqiri, në poza provokuese.. CNA

Lajmet e fundit nga