LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bledi Mane zbulon sekretin e Erjola Doçit: E mban të fshehtë!

4 Mars 2024, 13:53, Lifestyle CNA

Bledi Mane zbulon sekretin e Erjola Doçit: E mban të fshehtë!

Në një emision televiziv, Bledi Mane ka treguar se banorja e "Big Brother VIP 3", Erjola Doçi, ka një të dashur jashtë dhe është një reper mjaft i famshëm.

"Ne e kemi Erjolën shoqe dhe ajo ka një lidhje jashtë. Me një emër të njohur, po na ndjek nga Gjermania. Është emër i njohur i repit, kaq mjafton", u shpreh ai për lidhjen e Erjolës. 

Ndërkohë, Erjola vetë brenda shtëpisë së "Big Brother" nuk ka treguar asgjë për lidhjen që thotë Mane. Madje kur kjo e fundit ngacmohet nga banorët për pëlqimin e Silvit është shprehur se do një burrë që t'ia bëjë 8 me 2./CNA 

Lajmet e fundit nga