LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E paralajmëroi disa ditë më parë/ Del fotoja e Silvit me Sarën jashtë “Big Brother VIP”

28 Shkurt 2024, 19:24, Lifestyle CNA

E paralajmëroi disa ditë më parë/ Del fotoja e Silvit me

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë e Vëllait të Madh konfuzoi shqiptarët.

Ai la të kuptohej se me Sarën kishte pasur një flirt disa kohë më parë. Këngëtari nuk tregoi shumë, por paralajmëroi se në ditët në vijim do të qarkullonin edhe foto të tij me Sarën.

Dhe kështu ka ndodhur vetëm pak ditë pasi Silvi hyri në “Big Brother VIP”. Në rrjet po qarkullon një foto e Sara Gjordenit me Silvin, ku ata shihen duke pozuar para kamerës.

Për më tepër, shihni foton e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga