LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Debat i ashpër mes Sarës dhe Ilnisës: Je gënjeshtare, nuk është budalla ai

25 Shkurt 2024, 09:35, Lifestyle CNA

Debat i ashpër mes Sarës dhe Ilnisës: Je gënjeshtare, nuk

Spektakli i djeshëm në "Big Brother VIP" u shoqërua me shumë debate. Deklarata e Sarës se Ilnisa do të ishte e para që do të kryente marrëdhënie seksuale në shtëpinë e "Big Brother VIP", ka nxitur debate të ashpra.

Banoret debatuan ashpër me njëra-tjetrën, përfshirë edhe për veprimin e Sarës, ku i hodhi Ilnisës rrobat në pishinë.

Debati: 

Sara: Pusho moj, ki respekt. Nuk është budalla ai. S’ke turp (i drejtohet Ilnisës).

Bardhi: Luanesha e shtëpisë e thotë fjalën dhe fsheh dorën. Sara më pyeti a t’ia hedh rrobat apo jo, po i thashë. Ilnisa ka thënë ka kërcyer me të gjithë rruzullin.

Ilnisa: Kjo mënyra e interpretimit, me dashje ose jo, ka ekzagjerime.

Rike: Të ka bërë nder që të ka larë rrobat. Çfarë s’na ka thënë.

Ilnisa: Ishim jashtë dhe erdhi si lace dhe i tha Bardhit a do ta çosh muhabetin deri në fund apo jo.

Sara: Gënjeshtare, je gënjeshtare. Nuk e kam thënë kështu./CNA 

 

Lajmet e fundit nga