LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Miss-i, me bukuri mahnitëse/ Fotot më të nxehta të Endi Demnerit me bikini

27 Shkurt 2024, 10:31, Lifestyle CNA
Miss-i, me bukuri mahnitëse/ Fotot më të nxehta të Endi
Endi Demneri

Endi Demneri është bukuroshja që rrëmbeu kurorën e më të bukurës “Miss Universe Albania 2023”.

Ajo përfaqësoi Shqipërinë në "Miss Universe" që u mbajt në El Salvador.

Bukuroshja në intervistat e saj ka ndarë të gjitha përshtypjet e saj nga ajo eksperiencë dhe udhëtim duke u shprehur se kishte mbetur e habitur nga e gjithë dashuria që kishte marrë nga ai vend.

Miss-i ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet e saj sociale ku nuk mungojnë dhe fotot me bikini.

Ne kemi përzgjedhur disa prej tyre që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga