LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Big Brother"/ Kush është banorja e dytë që u eliminua mbrëmë

25 Shkurt 2024, 09:45, Lifestyle CNA

"Big Brother"/ Kush është banorja e dytë që u

Përveç Albi Nakos, Arta është barorja e dytë doli nga shtëpia e "Big Brother" mbrëmjen e së shtunës, duke lënë në mes ëndrrën për të vazhduar rrugëtimin drejt çmimit të madh.

Në fund të spektaklit u njoftua nga Ledion Liço se një banor i dytë do të dilte dhe ajo ishte Arta. 

Largimi i Artës në televotimin e dytë ka lënë Riken, Vesën dhe Romeon të përlotur, për shkak të marrëdhënies që kishin krijuar, një raport i mirë miqësor.

Pas largimit nga shtëpia Arta u shpreh: “Shumë e bukur për mua si eksperiencë, por është jashtëtokësore. Kur je brenda aty, duket që shumica e banorëve kanë hyrë në një trajnim për të pasur një sjellje të caktuar. E di që jashtë nuk mundet të kuptohet. Më shumë lojtar dhe tregon veten më pak se të tjerët? Më ka ndodhur me Ilnisën që e ka bërë personazhin e vërtet, por ka raste që tregon personalitetin e saj"./CNA 

 

 

Lajmet e fundit nga