LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në 45-vjetorin e lindjes, si e kujton vajza Dr. Florin

28 Shkurt 2024, 18:13, Lifestyle CNA

Në 45-vjetorin e lindjes, si e kujton vajza Dr. Florin

Florian Kondi, i njohur me emrin Dr. Flori, do të festonte sot ditëlindjen e 45-të.

Artisti shumë i dashur për publikun prej vitesh nuk ndodhet më mes nesh duke lënë një boshllëk të madh jo vetëm për familjarët, miqtë, por edhe skenën.

Në çdo 28 shkurt ai përkujtohet nga miqtë dhe familjarët e tij. Një status për Dr. Florin e ka bërë edhe vajza e arstitit, Kaltrina.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale dy foto të veçanta të atin dhe krahas tyre ka shkruar datën 28, të cilën e ka shoqëruar me një zemër./ CNA

Në 45-vjetorin e lindjes, si e kujton vajza Dr. Florin

Lajmet e fundit nga