LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasje fizike mes vajzave në BBV/ Sara dhe Françeska shtyhen në tualet

3 Mars 2024, 21:04, Lifestyle CNA

Përplasje fizike mes vajzave në BBV/ Sara dhe Françeska shtyhen

Françeska dhe Sara kanë patur debate të ashpra ditën e sotme brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Dy vajzat kanë shpërthyer në ofendime dhe sharje të rënda ndaj njëra-tjetrës.

Situata është tensionuar mes vajzave s aka përfunduar në përplasje fizike.

Sara ka shtyrë Françeskën brenda në tualet ndërsa kjo e fundit për të dalë e ka shtyrë me trup Sarën.

Kjo ka sjellë një situatë mjaft të rënduar në shtëpi./ CNA

Lajmet e fundit nga